Firma

Prosystem SA jest integratorem rozwiązań informatycznych, istniejącym na rynku od 2000r. Specjalizujemy się w budowie systemów bezpieczeństwa sieciowego, transmisji danych, a także w projektowaniu i realizacji Data Center (od budowy pomieszczenia serwerowni, przez wyposażenie, do uruchomienia systemów). Zaawansowane projekty informatyczne realizujemy w oparciu o technologie uznanych i niezawodnych światowych producentów, w przedsiębiorstwach ze wszystkich sektorów gospodarki.

Świadczymy pełen zakres usług: od konsultingu, przez realizację, do outsourcingu projektów informatycznych dla dużych i średnich firm oraz instytucji administracji publicznej i rządowej.

Pracownicy Prosystem  to wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu technologii informatycznych oraz zarządzania projektami, których wiedzę i umiejętności potwierdzają ukończone szkolenia i liczne certyfikaty.

Naszą ambicją jest wypracowanie długofalowej i efektywnej współpracy z klientami, opartej na partnerskich relacjach i przynoszącej obustronne korzyści biznesowe. Dlatego też w swojej działalności nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży gotowych rozwiązań, ale zapewniamy również dodatkowe usługi doradcze, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami klientów. Wieloletnia współpraca z większością naszych Klientów pozwala nam wierzyć, że jesteśmy godnym zaufania i solidnym partnerem biznesowym.