Aktualności

Bieg IT 2017

Za nami kolejny 10-kilometrowy Bieg IT, który, przy pięknej, słonecznej pogodzie, odbył się w sobotę 30.09. Nie zabrakło na nim walecznych przedstawicieli naszej firmy, którzy bieg zakończyli w czołówce peletonu. Co więcej, nasza koleżanka, Karolina Nowakowska, zajęła I miejsce wśród kobiet w dodatkowej konkurencji – rzucie PC-tem na odległość.

Karolina – jesteśmy dumni, gratulujemy! 🙂

Nowy status partnerski w VMware

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy wyższy poziom partnerstwa w VMware. Nasz nowy status – VMware Enterprise Partner.

Warsztaty Zarządzanie wybranymi produktami Trend Micro

Dla jednego z naszych czołowych klientów zorganizowaliśmy warsztaty poświęcone zarządzaniu wybranymi produktami firmy Trend Micro. Szkolenie odbyło się w Hotelu Lamberton w Ołtarzewie k. Warszawy. Tematyka warsztatów dotyczyła administracji takimi produktami, jak: Trend Micro OfficeScan, InterScan Web Security Virtual Appliance, Control Manager oraz Mobile Security.

Junos in one day

Trzeci kwartał zamknęliśmy warsztatami z technologii Juniper, na które zaprosiliśmy Klientów z sektora publicznego. Omawiana była architektura i zalety systemu Junos, konfigurowane były urządzenia Juniper, a także protokoły routingu i filtry. Na koniec uczestnicy spotkania zajęli się monitorowaniem i rozwiązywaniem problemów.

Trzeci Bieg IT we Wrocławiu

18 września odbył się Trzeci Bieg IT na dystansie 10 km. Nie mogło zabraknąć tam naszej reprezentacji. W biegu ochoczo wzięli udział: Karolina Nowakowska, Agnieszka Stanisławska oraz Kuba Dymarski, co więcej, cała trójka ukończyła dystans w doskonałym czasie, pomimo bardzo niesprzyjającej pogody. Jesteśmy pod dużym wrażeniem formy naszych koleżanek i kolegi.

Wyjazd integracyjny 16-18.06.2016r.

Na miejsce wspólnej zabawy tym razem wybraliśmy góry. Może niezbyt wysokie, ale bardzo urokliwe – Góry Sowie, które kryją wiele tajemnic z okresu II wojny światowej. Było zatem odkrywanie poszczególnych obiektów kompleksu Riese, eksploracja sztolni Włodarz, poszukiwanie skarbów w niej ukrytych, strzelnica, a także zwiedzanie muzeum techniki militarnej „Moelke”. A wszystko to okraszone barwnymi opowieściami naszych przewodników. Wieczór również dostarczył nam emocji – Polacy nie zawiedli w meczu z Niemcami, a więc można było świętować przy grillu. (więcej…)

Certyfikat Złoty Płatnik 2015

Miło nam poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni w plebiscycie Złoty Płatnik 2015, jako rzetelna i zaufana firma, która uzyskała Najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej za 2015r. Wyróżnienie przyznała nam międzynarodowa firma ubezpieczająca kredyty kupieckie – Euler Hermes. Oprócz  najwyższego wskaźnika moralności płatniczej przyznano nam rating na poziomie CCC – 99 pkt, podczas gdy średni poziom ratingu firm w branży informatycznej to 58 pkt.

Rozwiązania Palo Alto Networks dla sektora publicznego

Bezpieczne udostępnianie aplikacji oraz ochrona przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami to tematyka warsztatów, które zorganizowaliśmy w maju b.r. dla jednego z naszych Klientów z sektora publicznego.

(więcej…)

Ochrona danych w instytucjach publicznych w oparciu o produkty firmy Trend Micro

Wspólnie z naszym partnerem – firmą Trend Micro – zorganizowaliśmy konferencję dla Klientów z sektora publicznego, której celem był przegląd najnowszych zaawansowanych rozwiązań systemów zabezpieczeń IT.

(więcej…)